O nás

Naše firma A.P. & P s.r.o., v zastoupení německého výrobce AVISTA OIL Refining & Trading Deutschland GmbH, dováží a obchoduje na trhu v České a Slovenské republice s mazacími oleji  vyráběné podle nejnovějších technologií, osvědčené na trzích Evropské unie s právem užívání označení "MADE IN GERMANY", prodávané pod obchodní značkou AVISTA OIL.

Sortiment olejů AVISTA  reprezentuje vysoký stupeň kvality a bezpečnosti při optimálním použití pro různé aplikace. Oleje AVISTA  splňují kvalitativní požadavky norem ACEA a API a dále jsou schváleny předními výrobci vozidel, stavebních a zemědělských strojů. Oleje jsou dodávány v jakémkoliv objemu v atraktivním balení, které reprezentují dnešní trendy.

V souladu s obchodní strategií výrobce AVISTA OIL Refining & Trading Deutschland GmbH, naše firma A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém managementu jakosti v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 9001-2008, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/19328.


http://www.pennasol.cz/sites/default/files/pen_iso-9001_0.jpg

http://www.pennasol.cz/sites/default/files/pen_iso-14001_0.jpg


Dále naše firma A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém enviromentálního managementu v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 14001:2004, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/114147.


Obchodní nabídky prezentujeme osobně a na základě jednání s Vámi jsme schopni nabídnout odpovídající vzájemně výhodné obchodní podmínky. Kromě jiných služeb nabízíme bezplatné poradenství a technickou pomoc v oblasti aplikace maziv.


 Děkujeme za Váš zájem a jsme s pozdravem